«Навчи мене, о Господи, дороги установ Твоїх…». Пс. 119. 33
У повсякденному житті всі ми буваємо занадто зайняті різними земними справами, як євангельська Марта. Але кожен з нас час від часу потребує відпочинку, причому не лише фізичного, але й духовного, та духовної віднови.
Під час ІІ туру реколекцій «Молитва і Євхаристія бл. о. Гонората», що відбулися з 24 по 31. 07 2013р.в с. Яблуниця на Івано- Франківщині під керівництвом бр. Войцєха Сугєра OFM cap 15 сестер мали прекрасну нагоду 6 днів перебувати біля ніг Господа, як євангельська Марія, щоб слухати Бога і змінювати своє мислення, залишивши «стару людину».
О Маріє, Пречиста, Земле Свята, Ковчег Бога з Людьми, Прекрасна Пані Фатімська – витай! О Маріє! Заслухана в Слово! Веди нас до Ісуса!
Прагнемо сьогодні в чергову першу суботу 2013 року в дусі винагородження і відшкодування, так як просиш, о Мати Наймиліша, товаришувати Тобі і вдивлятися через Тебе в Ісуса, «і робити все, що тільки Він скаже». Прагнемо роздумувати над другою таємницею світла: таємницею об'явлення слави Ісуса на весіллі в Кані Галилейській. Віддаючись Твоєму Непорочному Серцю, довіряючись слову Бога, живучи в Його присутності – відкриваємо до кінця наші серця на прихід слова, яке є живе, діяльне, перемінює. Ти Мати Предивного Слова, вчиш послуху Ісусові, щоб ми зробили те, що нам скаже. Прагнемо вслухатися в слова Ісуса, щоб пізнавати волю Бога і її виконувати, і так ставати «матір'ю і братами Ісуса».
Літо – найкращий час на відпочинок, тому, молодь парафії св. Олександра з благословення о. Віталія, нашого настоятеля, разом з о. Міхалом та з с. Каміллою вирушили у відпочинкову подорож до Євпаторії, де привітно нас зустрів та прийняв, отець Христофор, настоятель парафії св. Мартина, зі Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії.
Ми мали чудовий відпочинок тому що, це було не тільки море, а також і реколекції, котрі нам провадив о. Міхал, на тему: «Віри, Надії та Любові» – трьох чеснот християнського життя. Допомагали отцю провадити конференції семінарист Сергій з Ворзельскої семінарії, та с. Камілла, і не лише, тому що молодь також проявила ініціативу поділитись своїми знаннями.
З 24 по 28 червня в Парафії Пресвятого Серця Ісуса у с. Маниківці відбулися реколекції на тему «Віра». Їх проводила с. Зита – гоноратка, яка приїхала з Одеси.

Усього на реколекціях було 30 дітей. Але були діти не тільки з Маниківської парафії, також були діти, які приїхали до нас із с. Михайлівка, Вінницької обл.
На лоні мальовничої природи, під горою Магурою розкинулося "Дитяче Селище", куди і ми приїхали відпочивати з Полонного.
Нам найбільше сопдобалися екскурсії, ми відвідали: м. Яремче, їздили у відпочинковий комплекс "Буковель", були на водоспаді "Гук", ну і звичайно піднімалися в гори на г. Хом'як, та г. Застіжну.
Дякуємо нашим аніматорам, котрі зробили наші канікули незабутніми.)))
Діти з Полонного