В неділю, 8 грудня, до маленьких парафіян севастопольської парафії св. Климента завітав святий Миколай, причому він привіз із собою перший сніг, який є рідкістю в Севастополі, тож радість у нас була особливою.
А перед цим з 5 по 8 грудня наша парафія переживала Адвентові реколекції, які провів о. Дієго, директор Католицького Медіа-Центру. Зараз продовжуємо готуватися до Різдва Христового, яке традиційно зустрічатимемо ввечері 24 грудня перед неповернутим храмом.
Дорогі брати і сестри у Христі, звертаюся до Вас вже вдруге з приводу ситуації, яка склалася сьогодні в Україні. Наголошую, що ми в цьому часі захищаємо не тільки наші громадянські права, але й християнські цінності.
Ми не можемо мовчати на те, що в Україні багато років нехтуються Божі заповіді і принципи Євангелія. На жаль, хабарі, брехня, фальшиві свідчення, кривоприсяга, сфабриковані справи, насильство, доведені до відчаю через матеріальну скруту люди, аборти, самогубства, колосальна алко- і наркожалежність, розбиті через заробітки на чужині сім'ї,… сьогодні стали нормою життя нашого суспільства. Чи можемо ми, християни, бачачи це все, продовжувати мовчати? Наука Церкви каже нам чітко, що мовчати на гріх – це гріх. Коли мовчимо на гріх – стаємо співучасниками гріха.
До малят з дитячого садочка «Джерельце» 5 грудня, у четвер, прибув святий Миколай. Приходу гостя діти чекали давно.
Багато хто написав листи до святого з проханнями про певні подарунки. А крім того, діти готувались до приходу Миколая, вивчаючи віршики і пісні. Кожна дитина потішила святого Миколая своїм віршиком,і взамін, традиційно, отримала подаруночок.
Початок дня зосередження традиційно відкрився обідньою трапезою, на якій дівчата ближче познайомились одна з одною та поділились своїми враженнями за пережиті літні канікули, а також розмовами про бурхливі подіїї в нашій країні.
Згодом перейшли до більш серйозної частини, я б сказала найважливішої, конференції. Основна частина коференції, описувала нинішні перепетії у нашій країні, але отець показав нам як до цього треба відноситись зі сторони християнина, і як загалом потрібно поводити себе у такій складній для нашої держави ситуації.
Свята Меса, молитва і співи стали звичним часом проведення для всіх учасників. Проваджені отцем Віталієм конференції, на тему "Згода на власне життя – життя "без слави?", не залишили байдужими нікого. Кожна з них викликала інтерес, суперечки, ділення свідченнями. Хлопці і дівчата не боялися висловлювати свої думки і задавати питання, в єдиному пориві прагнучи наблизитися до Бога і як найбільше пізнати Його волю.
Через складну ситуацію в Україні особливо щиро з уст молодих людей линула молитва за Батьківщину.