Дорогі Брати у єпископстві та священстві! Особи Богопосвячені та Возлюблений Люде Божий!
У цьому році припадають 80-і роковини Голодомору в Україні.
Поминаючи жертви цього страшного геноциду, молімося за всіх, хто загинув від голодної смерті. Просімо у Всевишнього Господа, щоб вони удостоїлися небесної трапези, в якій не відчуватимуть жодної нестачі, а найбільшим їхнім щастям буде сититися красою Божого Лику.
О Маріє, Царице і Мати! О Непорочна Пречиста Мати Слова! Хочу бути з Тобою, тривати перед обличчям Бога Живого, відкриватися на Його люблячу присутність.
Духу Святий, Утішителю! Дай нам світлі очі нашого серця,відкрий їх на заклик Фатімської Пані про вірну практику перших субот місяця і винагороджу вальне Святе Причастя, так як того бажає сама Непорочна. Сестра Луція, довіряючи обітницям Діви Марії, писала в одному з листів: «Мати Божа обіцяла відвернути жах війни, якщо цей молебень буде розповсюджено і практиковано. Мир або війна – це залежить від молебню до Непорочного Серця, від посвячення, від нашого ревного виконання прохання Матері.
