Останній тур реколекцій цього року був надзвичайно урожайним на святкові дні в нашому Згромадженні. Початок духовних вправ припав на вігілію урочистості Внебовзяття Пресвятої Діви Марії. «Господь приготував для нас царювання в небі разом з Пресвятою Богородицею і кличе кожного з нас до цього» – зазначив реколекціоніст бр. Войцех Сугєр, капуцин. Загалом, Слово Боже, особливо, з літургії дня завжди товаришувало нам у наших медитаціях, конференціях і приватній молитві. Слідом за блаженним отцем Гоноратом, брат Войцех повторював, що молитва – це слухання. Тому акцент ставився на слухання Слова Божого.
«Ми належимо до францисканської родини, тому у наших життєвих ситуаціях обов’язково знайдемо віддзеркалення подій з життя святого Франциска. Питання у тому, чи я це бачу?» – зазначив брат капуцин. Наприклад, у житті святого Франциска був період, коли він відчував відразу до прокажених. Але пізніше, перемінений любов’ю Христа, може вже поцілувати цього самого прокаженого і справді прийняти його. Чи у нашому житті є прокажені? Чи є «складні» для нас люди?
Під час ре колекцій, 18 серпня, сестри юніористки відновили свої чернечі обіти. А у середу, 21 серпня, дві сестри були прийняті до новіціату. Святковим днем став четвер, 22 серпня, коли наші дві сестри склали вічні обіти. До мальовничих Карпат прибули співсестри, родичі, друзі та знайомі. Головним целебрансом під час Євхаристії був архієпископ Петро Мальчук, ординарій Києво-Житомирської дієцезії. Також прибули священики з різних місцевостей, яких у певні моменти життя Господь ставив на життєвому шляху, і які допомагали ставати ближче до Нього.
Автор – Анастасія П., фото – Ліля К., Чеслав В.
посилання на відео http://www.youtube.com/watch?v=C1WjqxQwc9o&feature=youtu.be
Уже вдруге, в днях з 1 по 11 серпня молоді з Мостиськ випала чудова нагода, побувати у найкрасивіших місцях України. Цей пісок, гори, прекрасне Чорне Море, запам"ятаються нам надовго. Безмежно тішить наші молоді серця ще один факт-ці канікули справді пройшли з Богом. Літургії та конференції проведені отцем Ромуальдом OFM та братом Петром OFMCap приготували нас до справжнього християнського лідерства. Ми стали готовими панувати над тим, що створив Бог. Адже, в книзі Буття сказано: " І сказав Бог: Створімо людину за образом Нашим, за подобою Нашою, і хай панують над морською рибою, і над птацтвом небесним, і над худобою, і над усею землею, і над усім плазуючим, що плазує по землі."
Цей віпочинок був найкращим завдяки людям які нас оточували. Користуючись нагодою, хочемо виразити нашу вдячність організаторам відпочинку, с. Марті та с. Агаті, які постійно турбувалися про наш комфорт, але водночас і духовний розвиток.
Запрошуємо всіх, хто є Шанувальником Пресвятої Діви Марії і ЇЇ Непорочного Серця, а також і тих, хто хоче ним бути, на реколекції, які відбудуться 23.08 – 26.08. 2013 р.в смт Ворзель у приміщенні Вищої Духовної Семінарії. Реєстрація і розселення о 17.00.
Тема реколекцій: «Щаслива та, що повірила, бо здійсниться сказане їй від Господа.» Відвідини св. Єлизавети.
З собою взяти Св. Письмо, Розарій, постільну білизну або спальний мішок, по можливості кошти за перебування, а також «прихопити» свій досвід віри, щоб ним поділитись з ближнім.
Просимо про свій приїзд повідомити через сестер монахинь, які працюють у вашій парафії або через настоятеля до 15.08.2013 р. на тел.0978244512 (с.Катерина).
Це я можу з впевненістю сказати після того, як перший раз поїхала у ролі організатора у табір «Карітас-Спес» в Олександрівці. Почалося… перші два дні… здавалося, що не вистачить сил, щоби виконати всі завдання, які перед тобою поставлені. Але ближче познайомившись з дітьми, розумієш, що все не так страшно. І всі вони, насправді, дуже добрі.
Добре, що нам, віруючим, є до кого втікати. З усіма проблемами – до Бога. Він як Наймудріший дуже добре все може вирішити.