flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Коронацією загального переконання, що панувало від віків у Церкві про Непорочне Зачаття Пресвятої Діви Марії, стало проголошення 8 грудня 1854 року папою Пієм ІХ цієї правди як догмату віри. Згідно з існуючою в Церкві практикою догмат поза Римом проголошували наступного 1855 року. Така честь припала молодому капуцину о. Гонорату Козьмінському.
niepokalana
Урочистість Христа Царя, яку цього року переживатимемо 25 листопада, цілком натурально народжує в серці запитання: чи є Христос моїм Царем? Легко уявити собі царя в гарних дорогих шатах, золотій короні зі скіпетром у руках, що сидить на коштовному троні, а навколо нього зібрані тисячі підданих. Однак Євангеліє показує нам радикально інший образ царя.
korona
 

Грецьке слово "педагогіка" дослівно означає раба („gogein"), що веде за руку дитину („paidos") від дому до школи та назад. Важливим елементом цієї діяльності є фізичний контакт з рукою опікуна. Коли дитину припиняють тримати, вона почувається під загрозою, починає боятися.

michelangelo

 

Напевно, той хто зустрічався з сестрами, що належать до гоноратської родини можуть одразу сказати, що таке життя існує. Але завжди виникають сумніви та запитання, а часом навіть і дискусії з цього приводу. Тож, спробуймо трохи більше придивитись до цього прихованого перед світом монашого життя. Послухаймо самого засновника - блаженного отця Гонората Козьмінського.

s4 honorat kozminski uhonorowany 343

 

Наші храми і домівки наповнила радісна новина що Христос воскрес! Глибше зрозуміти суть таємниці воскресіння нехай нам допоможуть слова о. Гонората Козьмінського, які він написав в одному з Настановчих листів на Великдень 1892 року в Закрочимі.

anastasis