flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

О Маріє, Пречиста, Земле Свята, Ковчег Бога з Людьми, Прекрасна Пані Фатімська – витай! О Маріє! Заслухана в Слово! Веди нас до Ісуса Прагнемо сьогодні в чергову першу суботу 2021 року в дусі відшкодування, так як просиш, о Мати Наймиліша, товаришувати Тобі і вдивлятися через Тебе в Ісуса, «і робити все, що тільки Він скаже». Прагнемо роздумувати над другою таємницею світла: таємницею об'явлення слави Ісуса на весіллі в Кані Галилейській.

853826 s3a1 ZS080215 HP61 28.jpg

Роздуми над четвертою славною таємницею Розарію на першу суботу серпня. Знайдімо час, аби разом із Пресвятою Богородицею вдивлятись у таємниці життя Її Божественного Сина. 
 preobrazhennia 2
 
Сьогодні перша субота місяця, особливий день для нас. В ньому знову зустрічаємося з Марією. Залишмо на короткий час важливі для нас справи і роздумуймо над життям Ісуса і Марії. Усе, що маємо у своєму серці, віддаймо Найсолодшому Серцю Ісуса і Непорочному Серцю Марії. Віддаймо наші переживання, труднощі, проблеми, жалі. Цей час призначений лише для нас, - для нас самих, для Бога і для Найсвятішої Діви.
 
byczuwannia Isusa
 
 
Перша субота місяця, день, у який хочемо знову зустрітися з Непорочним Серцем Пресвятої Діви Марії, хочемо перебувати з Ним і у Ньому, хочемо скласти Йому свою шану, захоплюватися Ним, слухати Його і вчитися від Нього. Це час призначений для нас і нашої Небесної Матінки. Тому на початку хочемо перепросити Її Непорочне Серце за усі наші невірності і подякувати за молитви, опіку, попросити про натхнення, про світло для усіх нас.
 
C9S4LgRUwAAGGNE
 
У травні будемо роздумувати над V Славною таємницею – Коронування Богородиці на Царицю неба і землі.
 
58901b9ccc76afc1f9304aff7933fadb