« … Не бійтесь, бо я звіщаю вам велику радість,
що буде радістю всього народу …» Лк 2,10

Дорогі Брати та Сестри,
З молитвою, особливо в Октаві Різдва
с. Анна Кліпацька Настоятелька Вікаріату
У четвер, 19 грудня, у нашому садочку відбувся виступ присвячений різдвяній тематиці. Діти представили для батьків історію, як виник перший вертеп.
У ХІ столітті святий Франциск з Ассизі вирішив наблизити до людей містерію Різдва. Він створив в одній з печер живий вертеп. З цього моменту взяла початок традиція споруджувати вертепи по всьому світі.
У нашому вертепі ожили Йосип і Марія, віслючок, пальми, зірочки, янголята, пастушки, мудреці зі Сходу. Виступ продовжився співом колядок, діленням оплатком і солодким столом для маленьких учасників.
Улюблені в Господі брати і сестри!
У 122 Псалмі читаємо: „Просіть для Єрусалиму миру; Нехай щасливі будуть ті, що тебе люблять. Задля братів моїх друзів Скажу я: «Мир нехай буде в тобі!» Задля дому Господа, Бога нашого, бажатиму добра для тебе”.
Складається враження, що представники влади не чують численних закликів до мирного вирішення існуючого конфлікту і їхні дії ведуть до зростання напруження в суспільстві та можуть нести за собою непередбачені наслідки. Дбаючи про добро нашої держави та українського народу, ми закликаємо негайно розпочати переговори всіх сторін для досягнення порозуміння і компромісу.
6 грудня католицький світ вшановує святого Миколая Мірлікійського.
З цієї нагоди у храмі святого Олександра, в неділю після Святої Меси із участю дітей, яка за усталеним розпорядком відправляється об 11. 45 відбулася міні-вистава про цього улюбленого для малечі святого.
У постановці взяла участь молодь нашої парафії. Дійовими особами у містерії були янголи та диявол, як протидія темних сил та Світла Божої благодаті. Певна річ, добро завжди перемагає. Звісно, не обійшлося і без самого винуватця свята, Миколая, який подарував маленьким парафіянам солодкі гостинці. Ми віримо, що атмосфера свята приємно запам’ятається дітям та дорослим.
Домініка Каліновська