Ділення облаткою в Різдвяний період – це завжди нагода, щоб побажати іншій особі всього того добра, яке криється в нашому серці, бо інколи не маєш на це часу, сміливості, а може і відстані є досить великі.

Тому сьогодні, щоб продовжити ділитися радістю Різдва, зустрілися в нашому домі, у Бердичеві, Спільноти Шанувальників Непорочного Серця Марії з Полонного, та наші миряни з різних парафій Бердичева.
Після чого, всі вирушили до дому сестер, і там, урочисто поділилися облакою та підкріпилися стравами, які проготували сестри новички. Не бракувало також радості спілкування та співу колядок.
Закінчили спільну святкову зустріч молебнем першої суботи місяця.
Одним з головних завдань нашого Згромадження являється підтримування віри в робітничому середовищі. Так апостольська діяльність спільноти сестер в Яблуниці відрізняється від звичної праці при парафії. Сестри служать серед світських і для світських людей, особливим чином для тих, хто приїжджає на відпочинок до осередку.
Відомо, що Різдвяні свята мають згромадити усіх членів родини в одну спільноту. Так чернеча спільнота (котра складається з трьох осіб: с. Яна, с. Каріна та с. Йоанна) розділила оплаток зі спільнотою світських працівників осередка. Хоча і територія досить велика, однак працівників не так багато.
Наприкінці робочого дня усі зібралися в одній кімнаті. Були присутні усі співробітники, котрі та той час мали чергування на роботі. Серед них були п. Володимир – кухар, п. Ярослава – прачка, п. Богдан – електрик, п. Дмитро – завхоз та п. Мирослав – сторож.
Як належить, на початку зустрічі був прочитаний фрагмент з Євангелія від св. Луки. Після чого настоятелька с. Яна Білякевич скерувала кілька слів до усіх присутніх, вияснюючи традицію ділення свяченим оплатком. Усі згромаджені на Вігілійну вечерю ділились між собою, складаючи один одному побажання. Отримавши один від одного теплі слова в родинній атмосфері усі сіли за стіл, а сестри обслуговували. Як же ж це приємно, мати можливість послужити тим людям, котрі на щодень служать нам! Після смачної вечері прийшов час на спільне колядування. Усі з задоволенням співали про нову радість, котра об’явилась людям на землі, прославляючи Божу Любов!! Звісно, яке ж святкування дня народження без подарунків?! Усі працівники отримали різдвяні дарунки від Дитятка Ісус!
І як кожного року, згідно традиції нашого Згромадження, сестри отримали Дари від Новонародженого Спасителя!
Слава во вишніх Богу за багатогранну можливість євангелізації та служіння Йому в наших ближніх!
Одвічний вкрочує в наше сьогодення. Благословенна ніч, прекрасна ніч, знайома і близька, переповнена теплом і світлом Вічного дня. Тиха ніч – дивна ніч…
ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!!! СЛАВІМО ЙОГО!!!
Різдво – це набагато більше: ми йдемо цим шляхом, щоб зустріти Господа. Різдво – це зустріч! І ми йдемо, щоб зустріти Його: зустріти Його серцем, життям; зустріти Його живим, таким, як Він є; зустріти Його з вірою. А жити з вірою нелегко.
Коли ми тільки зустрічаємо Господа, то це ми – є “господарями” зустрічі; але коли ми даємо Йому зустріти нас, тоді Він входить у нас, Він нас повністю змінює, тому що саме це і є пришестя, те, що означає пришестя Христа: змінити все наново, змінити серце, душу, життя, надію, шлях. Ми перебуваємо в дорозі з вірою, щоб зустріти Господа, і головне заради того, щоби дозволити Йому зустріти нас». Папа Франциск
З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!!! БЛАГОСЛОВЕННИХ СВЯТ!!!