У четвер, 19 грудня, у нашому садочку відбувся виступ присвячений різдвяній тематиці. Діти представили для батьків історію, як виник перший вертеп.
У ХІ столітті святий Франциск з Ассизі вирішив наблизити до людей містерію Різдва. Він створив в одній з печер живий вертеп. З цього моменту взяла початок традиція споруджувати вертепи по всьому світі.
У нашому вертепі ожили Йосип і Марія, віслючок, пальми, зірочки, янголята, пастушки, мудреці зі Сходу. Виступ продовжився співом колядок, діленням оплатком і солодким столом для маленьких учасників.