6 грудня католицький світ вшановує святого Миколая Мірлікійського.
З цієї нагоди у храмі святого Олександра, в неділю після Святої Меси із участю дітей, яка за усталеним розпорядком відправляється об 11. 45 відбулася міні-вистава про цього улюбленого для малечі святого.
У постановці взяла участь молодь нашої парафії. Дійовими особами у містерії були янголи та диявол, як протидія темних сил та Світла Божої благодаті. Певна річ, добро завжди перемагає. Звісно, не обійшлося і без самого винуватця свята, Миколая, який подарував маленьким парафіянам солодкі гостинці. Ми віримо, що атмосфера свята приємно запам’ятається дітям та дорослим.
Домініка Каліновська