flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

IMGL0342

У ніч, з п’ятниці на суботу, перед Неділею Доброго Пастиря, відбулось чуваня в Національному Санктуарію Матері Божої у м. Бердичів.

Все розпочалось о 20:00 привітанням усіх паломників. Участь у цьому чувані брали як молодь з різних куточків України, так і богопосвячені особи. Загальна кількість нараховувала біля трьохсот учасників. О 22:00 виголосив конференцію бр. Патрик Оліх ofm, на тему покликання.


8V6B3550-300x199

Рік богопосвяченого життя, який папа Франциск оголосив 30 листопада 2014 року, запрошує католицький світ поглянути в напрямку особливого стану в Церкві – монашого. Св. Августин сказав: “…І ходять люди, чаруючись вершинами гір, морськими хвилями, красою річок і небокраєм океану, зіркам, а своїм життям занедбують…”.

 

 

UCEZM27-28 березня 2014 р. відбулася Генеральна Асамблея UCESM (Унії Європейських Конференцій Старших Настоятелів Богопосвячених Інституцій). Асамблеї UCESM відбуваються кожні два роки в різних країнах Європи. Остатня мала бути в Україні у 2014р., але в зв’язку з нестабільною політичною ситуацією була відкладена на 2015р. Далі, на превеликий жаль, у зв’язку з військовими діями на сході нашої країни в 2014/15 рр., її вирішили провести в Тірані, столиці Албанії.

 
123Під покровом Бердичівської Богородиці у п’ятницю, 24 квітня, зібрались монахи та монахині з усієї України. Тут відбувалось перше Всеукраїнське паломництво богопосвячених осіб. До Бердичева приїхав також Апостольський Нунцій в Україні архієпископ Томас Ґалліксон, який є представником Святішого Отця. 
Серед паломників також були архієпископ Мечислав Мокшицький, митрополит Львівський, Голова Конференції римсько-католицьких єпископів України, та єпископи з різних дієцезій. Підтвердженням того, що католицька Церква в Україні «дихає двома легенями» була присутність на зустрічі о. Пантелеймона Саламахи, Голови Конференції Чоловічих Богопосвячених Інституцій УГКЦ та с. Наталії Мельник, Голови Конференції Жіночих Богопосвячених Інституцій УГКЦ.
 
похорон 1Що змусило зібратись повен храм людей в звичайний суботній день? Життя... Життя вірного Божого слуги о. Олега Кондратюка. 28 березня Санктуарій Матері Божої Бердичівської ще перед початком Святої Меси був заповнений вщент. В храмі була труна з тілом о. Олега Кондратюка, Кармеліти Босого, котрий після довгої хвороби 24 березня відійшов до Дому Отця.

Урочиста Свята Меса розпочалась о 12 годині. Її очолив Архієпископ Петро Мальчук у співслужінні єпископа Віталія Скомаровського, провінціала Краківської Провінції Отців Каметілів Босих та численно зібраних священиків.