У ніч, з п’ятниці на суботу, перед Неділею Доброго Пастиря, відбулось чуваня в Національному Санктуарію Матері Божої у м. Бердичів.
Все розпочалось о 20:00 привітанням усіх паломників. Участь у цьому чувані брали як молодь з різних куточків України, так і богопосвячені особи. Загальна кількість нараховувала біля трьохсот учасників. О 22:00 виголосив конференцію бр. Патрик Оліх ofm, на тему покликання.

Рік богопосвяченого життя, який папа Франциск оголосив 30 листопада 2014 року, запрошує католицький світ поглянути в напрямку особливого стану в Церкві – монашого. Св. Августин сказав: “…І ходять люди, чаруючись вершинами гір, морськими хвилями, красою річок і небокраєм океану, зіркам, а своїм життям занедбують…”.
27-28 березня 2014 р. відбулася Генеральна Асамблея UCESM (Унії Європейських Конференцій Старших Настоятелів Богопосвячених Інституцій). Асамблеї UCESM відбуваються кожні два роки в різних країнах Європи. Остатня мала бути в Україні у 2014р., але в зв’язку з нестабільною політичною ситуацією була відкладена на 2015р. Далі, на превеликий жаль, у зв’язку з військовими діями на сході нашої країни в 2014/15 рр., її вирішили провести в Тірані, столиці Албанії.
Під покровом Бердичівської Богородиці у п’ятницю, 24 квітня, зібрались монахи та монахині з усієї України. Тут відбувалось перше Всеукраїнське паломництво богопосвячених осіб. До Бердичева приїхав також Апостольський Нунцій в Україні архієпископ Томас Ґалліксон, який є представником Святішого Отця. Урочиста Свята Меса розпочалась о 12 годині. Її очолив Архієпископ Петро Мальчук у співслужінні єпископа Віталія Скомаровського, провінціала Краківської Провінції Отців Каметілів Босих та численно зібраних священиків.