
У Львові триває перша в Україні Асамблея римо-католицького та греко- католицького монашества України. На подію з усієї країни з’їхались близько 600 монахів і монахинь різних орденів та згромаджень. Тема Асамблеї — «Євангельськe coпричастя богопосвячених осіб РКЦ та УГКЦ в Україні». Це прекрасний знак бути разом зі своєю ідентичністю, але в єдності.