Сьогодні в дитячому таборі «Карітас-Олександрівка» відправив свою приміційну Святу Месу о.Віталій Квапіш котрий походить з Новоград-Волинського. Вітаючись з дітьми, о.Віталій пригадав як в дитинстві і в підлітковому віці теж тут відпочивав і цей табір є близький для його серця. о.Микола Гуцал зазначив, що священик – це другий Христос. Побажав отцю досвідчувати Божу Любов і дарувати її іншим.
На завершення Святої Меси о.Віталій уділив всім присутнім приміційного благословення.
Діти щиро раділи з присутності ново висвяченого священика і молилися щоб Він був добрим пастирем, так як «Священик – це людина для людей…!»
Аж ось Ісус зустрів їх і каже: «Радуйтеся!» пор. Мт 28,5.9
Севастополь, Великдень 2014…
Ми вже звикли того, що Свята Літургія на найбільші церковні свята відбувається перед приміщенням храму, який нам так і не повернули. І може саме тому свята тут, на цій землі, переживаються якось по-особливому.
Більше двох тисяч років у цей день воскресіння Христового змінилося все: переможено гріх , сатану та смерть. Але Воскресіння – не лише спогад, це – наше життя, наше сьогодення. Христос живий присутній у нашому житті. Господь виявляє нам, що Його любов сильніша навіть за смерть, тому закликає не боятися, не хвилюватися, навіть в цих нелегких умовах, що склалися в Криму, та й в усій нашій Україні, закликає радіти, адже Він з нами.
Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України 20 березня 2014 присвятить Непорочному Серцю Діви Марії всю Україну та тих, кому загрожують воєнні дії. В найближчу неділю акт присвяти відбудеться в усіх парафіях України після кожної Служби Божої.
Дорогі Брати та Сестри!
Сьогодні ми живемо в особливій невпевненості у завтрашньому дні, питаючи себе, друзів, Бога: «Яким буде наступний день для України, для нашої сім’ї, спільноти, роботи?…» Водночас ми, віруючі, знаємо, що єдиним вічним і незмінним є тільки наш Господь… Ми живемо в час, коли наша Україна найбільше за останні роки молиться, і коли за Україну молиться цілий світ…
час навернення кожного. Навернення мого та Твого. Цей час в Україні є часом політичної непевності, якоїсь теж певної тривоги. Ми можемо з Божою благодаттю перемінити його на час, в якому будемо свідчити більше любові до Бога та ближнього.
Напевно є нелегко, – ми можемо почувати себе втомленими, не маючими самі сил чи можливостей … Але папа Франциск в своєму посланні на час посту 2014 року зауважив: «Мені підозріла милостиня, що нічого не коштує і не болить». Тож милостиня любові має боліти, але вона для людей і для нас несе радість Воскресіння.
Виходьмо з нашого егоїзму і відкриймося на Бога та потреби ближніх, на потреби матеріальні, моральні та духовні. Зауважмо біля себе другу людину та даймо їй відчути Божу любов через наше зацікавлення, увагу, допомогу. Божого Благословення Вам на цей святий час.
с. Анна Кліпацька, Настоятелька Вікаріату