Урочисту Літургію очолив єпископ Одесько-Сімферопольської дієцезії Броніслав Бернацький. Він також виголосив проповідь, в якій порушив питання про нашу особисту відповідальність за встановлення миру у світі, зокрема і в нашій державі, а саме – про ревну молитву в намірі миру, як просила Марія у Фатімі.


Палестинська блаженна всім своїм життям передає сучасному світу глибоке послання, що й сьогодні не втратило своєї актуальності. Особливу увагу вона звертає на присутність Бога, що об’являє своє ім’я Любові і стає близьким кожній людині завдяки дару Сина і дару Святого Духа, що діє в Церкві. Усім своїм життям вона вказує на надприродну дійсність, закликаючи кожного з нас прокинутися і вийти зі шкаралупи матеріалізму та індивідуалізму. В монастирі Пау під час екстазу вона так промовляє до настоятельки:
«Світ спить, а Бог нескінченної доброти і величної слави забутий усіма! Дивись, вся природа, небо й земля славлять Бога, а людина, що пізнала великі діла Бога і повинна Його прославляти, спить! Ходімо ж, збудімо світ!»