
8-9 травня 2015 року відбувалася зустріч богопосвячених осіб та священиків, які були охрещені в парафії св. Йоана Хрестителя в Мостиськах. У цій зустрічі взяло участь вісім священиків та шістнадцять сестер монахинь.
У Кам`янець-Подільській дієцезії розпочалась перегринація мандруючої фігури Фатімської Божої Матері. Своє паломництво вона розпочала (і закінчить теж) у санктуарії Летичівської Божої Матері.