«Фатімське послання переказане простим дітям, по суті, є пригадуванням для світу слів Ісуса: «Навертайтеся і вірте у Євангеліє» .
Іван Павло II.
Переживаємо Першу суботу місяця. Через Своє Непорочне Серце Божа Мати знову запрошує нас присвятити час для неї, в Її присутності роздумувати над життям Ісуса, Милосердного Спасителя, і над Її Життям. Хочемо бути ближче Найсолодшого Серця Ісуса і Непорочного Серця Марії. Хочемо пізнавати Євангелію, краще розуміти, уважніше слухати і від Найсвятішої Матері вчитися любити Ісуса.

Таємниця радісна Різдво Христове
О Маріє! Пречиста, Непорочна, Обручнице Святого Духа, моя Мати! – нехай Твоє світло наповнить моє серце. Мати життя, Богородице, Мати Миру – дай мені відчути Твою присутність, прагну всі мої думки і почуття завжди складати через Твоє Непорочне Серце в Євхаристійному Серці Ісуса. Прагну розважати тайну Народження Господнього, прославляючи з Тобою Бога в Трійці Єдиного, з любов’ю тривати при Тобі, наслідувати Тебе і кожним биттям серця, кожним вчинком – винагороджувати, потішати Твоє материнське, любляче, відкрите на всі наші людські біди, терпляче серце. Слово «прийшло до своїх, – а свої Його не прийняли. Котрі ж прийняли – тим дало право дітьми Божими стати» (Йо1,11-12).
О Маріє, Царице і Мати! О Непорочна Пречиста Мати Слова! Хочу бути з Тобою, тривати перед обличчям Бога Живого, відкриватися на Його люблячу присутність.
Духу Святий, Утішителю! Дай нам світлі очі нашого серця,відкрий їх на заклик Фатімської Пані про вірну практику перших субот місяця і винагороджу вальне Святе Причастя, так як того бажає сама Непорочна. Сестра Луція, довіряючи обітницям Діви Марії, писала в одному з листів: «Мати Божа обіцяла відвернути жах війни, якщо цей молебень буде розповсюджено і практиковано. Мир або війна – це залежить від молебню до Непорочного Серця, від посвячення, від нашого ревного виконання прохання Матері.
