
Господи, загубила Тебе.
Роздуми на першу суботу березня. Таємниця ІІ Скорботна: Бичування Ісуса Христа.
Сьогодні Перша субота місяця, особливий для нас день. В ньому знову зустрічаємося з Марією. Зараз залишмо на короткий час важливі для нас справи і будемо разом роздумувати над життям Ісуса і Марії. Усе що маємо у своєму серці віддаємо Найсолодшому Серцю Ісуса і Непорочному Серцю Марії. Віддаємо наші переживання, труднощі, проблеми, жалі. Цей час призначений лише для нас, - для нас самих, для Бога і для Найсвятішої Діви.
Зупинимося сьогодні над дуже важливою Таємницею. Вона допоможе нам зрозуміти мудрість Розарія. Це скорботна Таємниця для Ісуса, для Його Матері, для нас, - Бичування. Які почуття народжуються в нас коли чуємо це слово? Як переживаємо цю таємницю молячись на Розарії? зупиняємося і задумуємося чи швиденько «відмолюємо», щоб не «зациклюватись»?