Ділення облаткою в Різдвяний період – це завжди нагода, щоб побажати іншій особі всього того добра, яке криється в нашому серці, бо інколи не маєш на це часу, сміливості, а може і відстані є досить великі.

Тому сьогодні, щоб продовжити ділитися радістю Різдва, зустрілися в нашому домі, у Бердичеві, Спільноти Шанувальників Непорочного Серця Марії з Полонного, та наші миряни з різних парафій Бердичева.
Після чого, всі вирушили до дому сестер, і там, урочисто поділилися облакою та підкріпилися стравами, які проготували сестри новички. Не бракувало також радості спілкування та співу колядок.
Закінчили спільну святкову зустріч молебнем першої суботи місяця.