Реколекціантки мали можливість під час зустрічей з с. Яною Білякевич, зазнайомитися з подіями і пережиттями, які відбулися у житті Засновниці. (Презентація про Анелю Годецьку)
В суботу, вшановуючи Непорочне Серце Пресвятої Діви Марії, було проведено у каплиці сестер Розарій з думками Анелі Годецької. Того ж вечора дівчата представили театральне дійство: «Покликання та життя Анелі Годецької».
Також дівчатами було театрально відтворено Вертеп св. Франциска.
У недільний поранок дівчата взяли участь у Святій Месі у Санктуарії Матері Божої Бердичівської. Після якої попрощалися і поїхали до своїх домівок з переповненими серцями вражень, любові та благодатей.