flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Цього осіннього, звичайного дня 23 листопада, в парафії св. Климента відбулася незвичайна подія, яка зібрала чималу групу людей. А саме відпустове свято в парафії, якій патронує св. Климент Римський, а також святкування 100 річниці посвячення нині вже не існуючого, знищеного ненависною владою храму.

Літургію очолював єпископ ординарій Броніслав Бернацький, який під час проповіді всім зібраним пригадав історію католиків Одеси, пригадуючи тих 50 родин, які приїхали на запрошення Катерини ІІ, які в більшості були римо-католицького визнання. Також єпископ пригадав про повстання католицьких папарафій і звісно ж зосередив свою увагу на історії парафії св. Климентія.


Серед гостей було багато священиків як паллотинів, так і з одеського деканату. Почесними гістьми були радник провінціала з Польщі о. Вальдемар Павлік SAC, а також представник місійного секретаріату о. Єжи Ліманувка SAC.

 

Дорогі Брати у єпископстві та священстві! Особи Богопосвячені та Возлюблений Люде Божий!

У цьому році припадають 80-і роковини Голодомору в Україні.

Поминаючи жертви цього страшного геноциду, молімося за всіх, хто загинув від голодної смерті. Просімо у Всевишнього Господа, щоб вони удостоїлися небесної трапези, в якій не відчуватимуть жодної нестачі, а найбільшим їхнім щастям буде сититися красою Божого Лику.

 
Добрий день, дорогі брати і сестри!

Сердечно вітаю вас усіх: працівників і підприємців, представників органів влади і родини, які тут присутні, особливо архієпископа Арріґо Мільйо, і тих трьох із вас, котрі розповіли нам про свої проблеми, очікування й надії.

 

 
Наприкінці загальної аудієнції у середу, 18 вересня 2013 р., Папа Франциск пригадав, що Організація Об’єднаних Націй кожного року 21 вересня відзначає «Всесвітній день миру», а Екуменічна Рада Церков закликала своїх членів, щоб того дня молилися за мир.