flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

15 и 16 июня в Киеве проходит демонстрация передвижной выставки, посвященной Иоанну Павлу Второму под названием: "Не бойся!". В трейлере, оборудованном под музей, представлены личные вещи понтифика, а также фото и видеоматериалы о его жизни и пастырской деятельности.

На открытии выставки, состоявшемся в 16:00 15 июня, присутствовал епископ-помощник Киево-Житомирской диецезии Станислав Широкорадюк, верующие, киевляне и гости столицы.

Выставка уже побывала во Львове, Хмельницком, Бердичеве и Житомире. В Киеве выставка размещена на Европейской площади и будет открыта для посещения до 16 июня включительно. Вход свободный. Подробнее о событии читайте здесь.

Напомним, в 2011 году Иоанн Павел Второй был беатифицирован. В текущем году ожидается его канонизация – причисление к лику святых.

Докладніше

Також про цю подію

Вдячні Богові за 25 річницю заснування парафії парафіяни та гості урочистої Святої Літургії співали Господеві в один голос подячний гімн Тебе, Бога прославляємо!

2013 рік являється ювілейним для парафії Матері Божої Цариці Розарію і блаженної Кароліни у смт Першотравенськ (Житомирська обл., Баранівський р-н).
Подячну Святу Літургію, котра відбулася 8 червня в день Непорочного Серця Марії, очолив ординарій Київсько-Житомирської дієцезії Архієпископ Петро Мальчук.

 

Opakiwanie_Chrustusa_1164_Nerezi_MacedoniaОдвічне питання, яке задаємо собі, коли приходить важке випробування, коли здається, що все  руйнується, коли наші плани перестають бути реальними, коли вмирає хтось з родини, коли зраджують найближчі, коли в сім'ю приходить криза і коли залишаємось без грошей чи роботи. Як жити далі?

 

wielki_piatekВелика п’ятниця запам’яталася мені з дитинства ось таким чином – це був день, коли бабця пов’язувала собі й мені чорну хустину. Напевно,бабуся перейняла цю традицію зі своєї родини. Мені малій було цікаво, бо вигляділа я тоді поважно – люди думали, що хтось помер в нашій родині (я ще тоді не розуміла, як це боляче, коли хтось близький вмирає…)