31 жовтня, у Вігілію Всіх Святих, у кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії у місті Одеса, відбулася «НІЧ СВЯТИХ». Розпочалася зустріч Службою Божою о 18.00. Під час адорації о.Артем Петренко провадив молебень, котрий заохочував кожного до святості. Акцент був зроблений на тому, що своїми молитвами усі зверталися до Бога, як до Отця, Котрий чекає на своїх улюблених дітей, важливо бути з Ісусом і – святість реальна!
Миротворча організація Pax Christi проводила тренінги в Україні. 13-14 жовтня відбулись заняття у Бердичеві, в монастирі сестер гонораток та 16-17 жовтня у Києві, в монастирі отців капуцинів. Тема: "Активне ненасилля, метод вирішення конфлікту в українському контексті".
Українському Католицькому Університеті двадцятьом сестрам різних монаших чинів видали сертифікати в рамках закінчення навчальної програми Інституту лідерства та управління. Метою проекту було підвищення організаційного потенціалу та фінансової стабільності монастирів.