КИЇВ Молодь парафії Св. Олександра, як за традицією перед Різдвом зібралась разом із с. Каміллою, щоб поділитись облаткою – символом миру та любові. Звичайно, що це святкування не було б «повним» без нашого дорогого настоятеля о. Віталія, котрий прийшов до молоді як батько нашої молодіжної родини.
Поглиблюючись у розважання слів з Євангелії від Луки, про Різдво Христове, котре прочитав о. Віталій, молодь зі щирим серцем ділилась між собою облаткою. Після чого, наш настоятель зробив нам несподіванку, принісши для нас подарунки. Молодь також не заборгувала, даруючи о. Віталію різдвяну пам’ятку, малюнок Пресвятої Богородиці з Дитятком на руках, котру намалював один представник нашої молоді.
КИЇВ 26 грундя у головному домі нашого Згромадження на Україні у м. Києві відбулася велика радість, до нас завітали сестри гоноратки з різних спільнот, Ворзеля, Києва – КМЦ, з Бердичева та з Броварів, щоб разом пережити радість РІЗДВА ХРИСТОВОГО.
МОСТИСЬКА Як тільки люди почнуть святкувати Різдво Христове, то від оселі до оселі ходять гурти хлопців. Збираючись разом - обговорюють сценарій та готують костюми. Все це для того, щоб представити різдвяну міні-виставу під назвою "Іроди". Серед персонажів - Ірод, військові, три мудреці, священик, єврей, чорт, янголи, смерть та ін. Хлопці представляють епізоди з життя Ірода, який дізнавшись про народження Спаса від Мудреців, намагався знищити ймовірного ворога. Такий гурт хлопців цього року завітав до нашого монастиря. І ось що вийшло=)
“І Слово сталося тілом, і перебувало між нами...”

Знову Різдво, знову лунають колядки!
Сам Господь приходить до нас, в нашу щоденність. Так швидко закінчився Адвент, час очікування на це Свято...