flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

30 грудня щоб не забаритеся перед новим роком, молодь з храму св. Олександра вирішила потішити людей колядою! Переодягнувшись у костюми після Служби Божої, ми пішли проповідувати радість Різдва Христового! Колядували на майдані Незалежності, в Київському метрополітені, та по-дорозі до Борисполя, куди нас запросили на коляду отці францисканці.

Отці нас щиро прийняли, пригостили "смачненьким" і разом з нами прославляли Дитятко Ісус колядою! Звичайно, що радість переповнювала наші серця!

Бажаємо Вам, дорогі та любі наші браття та сестри,
радості котра бере своє джерело в Богу!
Благословення та опіки Пресвятої Богородиці Вам у 2013 р.

З любов’ю та молитвою с. Камілла та молодь

Додати коментар


Захисний код
Оновити