flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

«Різдво є кожного разу, коли ти дозволяєш Господу знову народитися, щоб дарувати Його іншим…»
(бл. Тереза з Калькутти)

Цього року святкування Різдва Христового в нашому домі в Бердичеві по вул. Європейській було особливим: під час Різдвяної Служби Божої, що відправлялася 25 грудня біля ліжка хворої сестри, наша спільнота за допомогою телефона єдналася в молитві з бійцями АТО.

joomlamodniyportal.ru

Пізніше до нас завітали з колядуванням сестри з дому новіціату. Біля вертепу в нашій каплиці ми славили Народження Спасителя співом колядок, а наші захисники Вітчизни слухали їх по телефону. Бог приходить до нас по-різному, але коли ми зуміємо помічати Господа у щоденних подіях та даруватимемо Його іншим, Різдво може бути надзвичайним.

 
 

10 грудня ввечері до нашої каплички на Чуднівській у Бердичеві з Гвоздави, парафії Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії, прибула до своїх дочок Кохана Матінка, Мати Божа Фатімська.

Усі мешканці нашого дому, сестри та дівчата з гуртожитку, зустріли Її дуже радісно, з запаленими свічками та вітальною піснею. Наше вшанування та ввірення молитов тривало до наступного вечора. Спочатку домашньою родинкою у молитві на Розарії ми просили у Марії та за заступництвом св. Івана Павла II і бл. Франциска та Гіацинти, які подорожують разом з Нею, про мир. Мир у наших серцях, сім’ях, спільнотах, парафіях і країні, а особливо на сході. На завершення дня ми прославили Її піснями та щирими вдячностями наших сердець.

На наступний день до наших молитов приєдналися парафіяни. Разом проспівали Молитву Годин на честь Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії, помолилися Розарій. А о 16 годині молебень закінчився Святою Месою, по закінченні якою усі присутні вшанували мощі святих.

 

 
26 листопада 2014 року в Санктуарії Матері Божої Бердичівської відбулося святкування ювілею 25-річчя чернечих обітів с. Міхаліни Валентини Гаврилюк

Якось Папа Франциск сказав: «В основі кожного покликання до богопосвяченого життя лежить глибокий досвід Бога, який запам’ятовується на все життя і який неможливо заздалегідь запрограмувати...»

І ось 26 листопада сестри гоноратки зібралися в санктуарії Матері Божої, щоб висловити радість і вдячність Господу за дар покликання сестри Міхаліни.

На урочистій святій Літургії з нагоди ювілею були присутні понад 40 сестер гонораток, а відправив Службу о. Флоріан Кравенський ОFM.

На початку Літургії с. Регіна прочитала біографію с. Міхаліни.

Сестра Міхаліна, Валентина Гаврилюк, народилася 23 вересня 1967 р. на Вінниччині. 5 грудня 1985 року прийняла вперше Ісуса в Святому Причасті з рук о. Владислава Халуп’яка. До Причастя Валентину готувала с. Юлія Ясинецька. Так і почалося знайомство з сестрами гоноратками та зродилося покликання. Новіціат Валентина розпочала 24 травня 1987 року, отримавши чернече ім’я сестра Міхаліна від Вознесіння Господнього.