«Церква – це МИ» - під таким гаслом 30 травня в Одесі пройшов 4-й Дієцезіальний День Дитини. Свято проходило на території Монастиря Отців Салезіян.
Цьогорічна урочистість Пресвятої Трійці для юних парафіян Коростеня (Житомирська обл.) стане пам’ятною, адже цього дня вони вперше прийняли до свого серця Тіло і Кров Ісуса Христа.
Ввечері, 29 травня, на місці, де раніше був пам`ятник Леніну (Бесарабська пл. у Києві) відбулась молитва за участі християн, які довший час моляться в намірі встановлення фігури Матері Божої на цьому місці.