Цьогорічна урочистість Пресвятої Трійці для юних парафіян Коростеня (Житомирська обл.) стане пам’ятною, адже цього дня вони вперше прийняли до свого серця Тіло і Кров Ісуса Христа.
Ця мить була довгоочікуваною не лише для самих дітей, їх батьків, прихожан парафії бл. Гонората Козьмінського, а й для сестри Ясі Грановської зі Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії. Адже понад два роки вона готувала дітей до цієї відповідальної та прекрасної миті.
Таїнство Євхаристії дітям уділив настоятель – отець Роман Савицький. Під час проповіді він відзначив, що діти були добре приготовані і з нетерпінням очікували на цей день. Цього року їх було 8.
Катерина Василенко