flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Субота, 30 травня 2015, 15:32 Автор: Anastasija

Ввечері, 29 травня, на місці, де раніше був пам`ятник Леніну (Бесарабська пл. у Києві) відбулась молитва за участі християн, які довший час моляться в намірі встановлення фігури Матері Божої на цьому місці.

molytwa Besarabka 290515

Були присутні: отець-диякон Артур Томашевський, отець Сергій Панченко ОМІ від Римсько-католицької Церкви, отець Олексій Ґеник – з греко-католицького храму на Аскольдовій Могилі, отець Микола Фатич – з Української Православної Церкви Київського Патріархату, Малі Сестри Непорочного Серця Марії (Гоноратки) та Сестри святого Йосипа, а також Сассін Еліас - Голова громадської організації «Ліванська Маронітська Родина в Україні» та парафіяни з храму св. Олександра, повідомляє Католицької Медіа-Центр.

sestry Besarabka molytwa

Нагадаємо, що голосування за проект встановлення фігури Богородиці триває. Деталі – тут.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити