
ЖИТОМИР Чимало сестер різних згромаджень зібралися 31 жовтня 2011 року у монастирі Сестер Бенедиктинок в м. Житомирі. Зустріч була присвячена приготуванню до Євхаристійного Конгресу. Конференція, яку проголосив о. Доброслав

ОЛЕКСАНДРІВКА В задумі осені, 24 сестри зібралося, щоб пройти “очищення” та наново розпочати "пейзаж життя" з Ісусом Христом. Так, як і кожна річ потребує очищення від пилу та бруду, так душа сестри-монахині потребує очищення, щоб віднайти зв’язок з Ісусом, своїм Нареченим.

ВСІХ СВЯТИХ Щороку Католицька Церква 1 листопада вшановує Всіх Святих. Бути святим сьогодні... Хтось може сказати, що це не актуально, не модно, не для нас. І дуже добре, тому що часто образ святих – це образ тих, які вже на іконці.
ПОЛОННЕ Місяць жовтень присвячений, у нашій Католицькій Церкві, для молитви на вервиці, про цю молитву говорять, що вона є «скороченим Євангелієм», «молитвою, котра є завжди вислуханою», вона є «драбиною до неба»…
КИЇВ Пам’ятаємо про наших померлих! Наближається місяць листопад. Молодь з храму св. Олександра з м. Києва, що стало вже щорічною традицією, разом з с. Каміллою, для більшого вшанування пам’яті наших померлих, пішли привести в порядок закинуті «нікому не потрібні» могили. На Славу Божу, молодь з сестрою взялися до праці! Нам вдалося привести в порядок 13 могил, але три з них були в прямому розумінні сміттєзвалищем, хлопцям прийшлося важко напрацюватись, але і дівчата також не відставали! Таким чином, нашою працею ми внесли «частинку добра» для розповсюдження Божого Царства!