У цей день, 4 жовтня 1888 року, через діяння Божого Духа у житті отця Гонората Козьмінського OFMCap та Анелі Годецької під покровом святого Франциска з Асізі у місті Закрочим (Польща) народилось Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії. Засновниця Анеля Годецька стала першою новичкою, до якої за кілька днів приєдналась група дівчат, які хотіли своє життя присвятити Богу йдучи дорогою богопосвяченого життя.
У середу, 22 серпня, у стіп Бердичівської Богородиці сестри гоноратки переживали надзвичайну подію. Сестра Анастасія Петраускайте сказала Господу “Так!” назавжди, складаючи вічні обіти.
Саме такими словами можна охарактеризувати подію, яка відбулась 19 травня у Бердичеві. Було урочисто посвячено монастир сестер гонораток. Ця святкова подія зібрала у головному домі вікаріату не лише сестер, а й усіх, хто допомагав у будівництві; усіх, для кого на щодень відкриті двері нашого монастиря.