У середу, 4 квітня, у Харкові при катедрі Успіння Пресвятої Діви Марії розпочалась чергова сесія Школи францисканської духовності. Цього разу зі слухачами Школи (а їх налічується 22) своїми знаннями ділиться о. Вєслав Бльок OFMCap з Папського університету Antonianum, що у Римі.
У Польщі відбулась прем`єра Ораторії “Вечірня про Непорочне Серце Марії”. Лібрето на основі листів бл. отця Гонората Козьмінського підготувала с. Цецилія Дуда SCM, а музику скомпонував Павел Бембенек, який є досить відомий серед українських музикантів-католиків та хористів.
У Бердичеві, 12-13 грудня, сестри гоноратки пережили завершення ювілейного року з нагоди 100-ї річниці з дня смерті о. Гонората.