Переживаємо наступний рік приготування до 100 річниці смерті Отця Гонората Козьмінського. У цьому році минає також 25 років від проголошення його блаженним. У зв’язку з цими подіями сестри гоноратки з Мостиськ разом із молоддю вирушили у «Гонорацьке Паломництво» слідами Отця Гонората з Закрочима до Нового Міста.

Темою паломництва було «Таїнство Сповіді». Кожного дня Отці капуцини під час конференцій поглиблювали розуміння цього таїнства і допомагали відкрити значення 5 умов доброї сповіді. П’ять днів паломництва, це був час молитви, пізнання себе і іншої людини, поглиблення духовності блаженного о. Гонората і неодмінно час радості зі спільного перебування.
Всем привет, дорогие участники «Оазиса» ! Хочется сказать несколько слов и поведать всем по поводу культурно-массового мероприятия «Оазис», проведенного в с.Рашково (ПМР) с 01 по 05 мая сего года.
День 8 березня у нашій Державі призначений жінкам – це свято матерів, бабусь, а також юних дівчат. День вільний від праці. У Католицькій Церкві триває час Великого Посту – духовного зміцнення, перемінення, навернення. Сестри монахині у Мостиськах, разом з молоддю, юнаками та дівчатами, поєднали ці дві події і створили можливість пережити цей день з Ісусом, послухати Його у Слові Божому, побути на одинці споглядаючи Пресвяті Дари, пройти з ним Хресну Дорогу і поділитись своїм досвідом віри ділячись Словом Божим.
Отець Андрій приблизив молоді постать Милосердного Отця, котрий чекає кожну людину, прагне з нею щирої розмови, відвертості, чекає на її повернення до Джерела Життя.
Одним із центральних моментів у віри кожного християнина лежить таємниця Євхаристії. Господь прагне, щоб кожен, хто вважає себе християнином, гідно переживав цю Таємницю Божої Любові. Тому Бог не скриває від своїх дітей ці істини, а охоче їх розкриває. Так Господь переказав через об’явлення Каталінє Рівас таємницю Євхаристії.