ПОЛОННЕ 12-14 жовтня в нашій парафії відбувся день спільноти руху Світло-Життя, темою якого став рік Віри і Нової Євангелізації. Провадив цю зустріч модератор Руху Київсько-Житомирської дієцезії отець Олег Сартаков.
Все розпочалося Євхаристією в п’ятницю, після котрої молодь забрали парафіяни по своїх домівках. Наступний день розпочався молитвою, після котрої о. Олег проголосив конференцію, що стала черговим ковтком свіжого повітря в нашому житті.
Рух Світло-Життя (загально відомий як Оаза) – є одним з рухів віднови Церкви згідно з навчанням ІІ Ватиканського Собору. Цей Рух повстав в Польщі, а його засновником був Слуга Божий о. Франциск Бляхницький.
Рух об'єднує людей різного віку і стану: молодь, дітей і дорослих, а також священиків, ченців, черниць, членів світських інститутів, а також сім'ї з родинної галузки Руху, якою є Домашня Церква (також відома як Оазис Родин). Завдяки відповідній для кожної з цих груп формації Рух Світло-Життя намагається виховати зрілих та свідомих християн, а також бажає послужити оживленню місцевих християнських громад Церкви - парафій, деканатів та єпархій.
РОСІЯ В днях від 26 до 29 липня 2012 р. в м. Орск на Уралі, відбулася V Дієцезіальна Зустріч Молоді дієцезії св. Климентія. Головна тема була з послання св. Павла до Филип’ян «Радійте завжди в Господі!» (4, 4).