МОСТИСЬКА-ЯБЛУНИЦЯ З 7 по 20 липня 2012 р. у дитячому таборі Caritas-spes, що у Яблуниці відпочивали діти з Львівської Архідєцезії. Вперше у цю мальовничу місцевість завітали діти з парафії св. Йоана Хрестителя у Мостиськах разом із своїми вихователями: сестрою Анною, самінаристом Романом та пані Софією.
МОСТИСЬКА-СЕВАСТОПОЛЬ В днях з 7 по 18 липня 2012 року група молоді з парафії Йоана Хрестителя в Мостиськах, разом з с. Мартою і с. Агатою, а також братом Петром Гейно OFMcap, відбули подорож на Крим, а докладніше на його південне узбережжя, до м. Севастополя.
БРЮХОВИЧІ З 2 до 11 липня у Вищій духовній семінарії у Брюховичах відбувалася заключна сесія та реколекції Lectio Divina («духовне читання») Школи монаших форматорів, в якій навчалося також три сестри-гоноратки.
ПАЛОМНИЦТВО Закрочим – Нове Місто над Пилицею (Польща) Вже стало традицією що кожного року група молоді на чолі з сестрами гонорацьких згромаджень та братами капуцинами проходять семи-денне паломництво до центру гонорацького життя. В цьому паломництві як завжди взяли участь сестри гоноратки.
МОСТИСЬКА-МЄЖИНЄЦ 2-5 липня 2012 року відбулися дні зосередження для молоді з м. Мостиськ в Мєжинцу.
Ось що про цю зустріч пише одна з її учасниць.