СЕВАСТОПОЛЬ На Різдво діти та молодь парафії св. Климента підготували традиційно невеличку різдвяну виставу, після якої виконали чудові колядки, а 14 січня взяли участь у фестивалі колядок «У домі Марії» в Ялті, де отримали нагороду в номінації «За артистичність та оригінальність виконання».