flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Вівторок, 17 січня 2012, 09:27 Автор: с. Тереза Захарченко

СЕВАСТОПОЛЬ На Різдво діти та молодь парафії св. Климента підготували традиційно невеличку різдвяну виставу, після якої виконали чудові колядки, а 14 січня взяли участь у фестивалі колядок «У домі Марії» в Ялті, де отримали нагороду в номінації «За артистичність та оригінальність виконання».

Хоча це вже був період навчання, і змогло поїхати мало учасників, зате радістю від поїздки ми могли поділитися в неділю з усіма парафіянами, адже радість від Різдва Христового триває.

 

joomlamodniyportal.ru

Додати коментар


Захисний код
Оновити