Рух Світло-Життя (загально відомий як Оаза) – є одним з рухів віднови Церкви згідно з навчанням ІІ Ватиканського Собору. Цей Рух повстав в Польщі, а його засновником був Слуга Божий о. Франциск Бляхницький.
Рух об'єднує людей різного віку і стану: молодь, дітей і дорослих, а також священиків, ченців, черниць, членів світських інститутів, а також сім'ї з родинної галузки Руху, якою є Домашня Церква (також відома як Оазис Родин). Завдяки відповідній для кожної з цих груп формації Рух Світло-Життя намагається виховати зрілих та свідомих християн, а також бажає послужити оживленню місцевих християнських громад Церкви - парафій, деканатів та єпархій.
http://www.svitlo-zhyttja.kiev.ua
Серед мальовничої природи с. Зарічани за Житомиром, з 07- 23. 08. 2012р. відбулася оаза для молоді 0 ступення, котру провадив о. Олег Сартаков з групою молодіжних аніматорів. Приїхала молодь з різних куточків України: з Житомира, Львова, Хмельницька, Новоград – Волиньська, Києва, Полонного …. для цих молодих людей не байдуже їхнє духовне збагачення, їхній духовний розвиток, адже оаза - це постійна і не легка праця, в якій ми прагнемо знайти і відкрити Найцінніший Скарб нашого життя...
Цих 15 днів ми намагалися жити, як одна велика родина: переживали спільно Євхаристію; слухали захоплюючі конференції о. Олега; зустрічалися в невеликих групах, щоб вчитися слухати Слово Боже і ділитися ним з іншими; вчилися спостерігати за навколишнім світом і у всьому намагалися бачити геніальну Руку Творця; «слухали тишу» і споглядали Господа в Пресвятих Дарах…, і звичайно, не обходилося без гучних забав та запальних танців.
Ця оаза залишиться надовго в наших серцях, і думаю, дасть свої плоди...