25 грудня у храмі бл. о. Гонората в Коростені відбувся святковий концерт з нагоди святкування Різдва Христового, який підготувала молодь парафії на чолі з Олександром Вербило і с. Терезою. Концерт відбувся після урочистої Святої Меси. Колись, у ніч народження Спасителя, всі ангели співали: “Слава во вишніх Богу!”, ось і ми були ніби ті янголята, що вітали весь світ (хоча б невелику його частину) з народженням маленького Ісуса.
Сьогодні, 3 грудня, молодь парафії святого Олександра шукала свою дорогу до щастя. Допомагали нам у цих пошуках Отець Михайло Нуцковський та Сестра Агата Нуцковська. Не можу передати словами весь захват від Дня Зосередження. Тому що кожне слово сказане отцем проникло глибоко в серце. Почули не лише сухе повчання, а отримали чудові практичні поради, як жити далі, як обрати свій шлях у житті.
