flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Субота, 04 січня 2014, 17:45 Автор: с. Катерина

Ділення облаткою в Різдвяний період – це завжди нагода, щоб побажати іншій особі всього того добра, яке криється в нашому серці, бо інколи не маєш на це часу, сміливості, а може і відстані є досить великі.

Тому сьогодні, щоб продовжити ділитися радістю Різдва, зустрілися в нашому домі, у Бердичеві, Спільноти Шанувальників Непорочного Серця Марії з Полонного, та наші миряни з різних парафій Бердичева.


Після чого, всі вирушили до дому сестер, і там, урочисто поділилися облакою та підкріпилися стравами, які проготували сестри новички. Не бракувало також радості спілкування та співу колядок.

Закінчили спільну святкову зустріч молебнем першої суботи місяця.

Додати коментар


Захисний код
Оновити