Парафія св. Бернарда в с. Великі Коровинці 23 травня 2015 р., на передодні Урочистості Зіслання Святого Духа, раділа з особливої події – Першого Причастя дітей. Євхаристію служив настоятель o. Павло Гусаківський.
Діти приготовлювались до цієї урочистості впродовж трьох років. Дякуємо всім сестрам які доклали немалих зусиль, щоб приїзджати до дітей з Бердичева, інколи автобусом чи електричкою, або автомобілем, щоб Слава Божа ширилась і там де на щодень не має священика.
Додати коментар