Сорок днів після народження Марія з Йосифом приносять маленького Ісуса до Єрусалима, щоб в храмі представити Його Богу Отцю. Вони свідомі, що Ісус належить Богу, тому, що діти не належать батькам. І тоді устами старця Симеона Бог називає Ісуса світлом на просвіту поганам і славу свого люду. Сорок днів після Різдва ми стаємо в храмі, свідомі, що належимо Богові,
і що до спасіння йдемо за світлом Христа. Нехай запалені свічки в руках виражають наше прагнення завжди йти за Ним.
з "Оремуса"