ЛЬВІВ У Львівській архикатедрі 1 лютого відбулась урочиста Меса з нагоди інавгурації ювілею 600-річчя перенесення столиці Львівської Архідієцезії РКЦ з Галича до Львова. Святкове богослужіння очолив Апостольський Нунцій в Україні Архиєпископ Томас Едвард Ґалліксон.