flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Вівторок, 25 серпня 2015, 19:45
22 серпня в Санктуарії Матері Божої Бердичівської, вдячні Богові за дар покликання двох наших сестер та за їхнє 25-річне служіння Церкві і Згромадженню, зібралися сестри гоноратки та родина ювілярок.
 
IMG 1873
Під час урочистої Служби Божої, яку очолив архієпископ Київсько-Житомирської єпархії Петро Мальчук, дві сестри Фаустини – с. Фаустина Маківська і с. Фаустина Сіцінська відновили свої чернечі обіти, складені вперше 25 років тому. Чверть століття ці сестри тривають в своєму покликанні і сьогодні ще раз виявили готовність іти далі обраною дорогою чернечого життя. Відновлюючи обіти, сестри, що колись склали зі свого життя цілковитий дар для Господа, ще раз нагадали усім про красу богопосвяченого життя та його сенс.
Любі наші сестри-ювілярки, з усього серця дякуємо вам за ваш приклад жертовності, працьовитості та витривалості в покликанні! Нехай наш Небесний Наречений і надалі дарує потрібні благодаті для вашого служіння Церкві, Згромадженню та всім, до кого Господь вас посилає, щоб ви могли свідчити ближнім про батьківську любов Бога та вказувати материнське обличчя Церкви.