В таїнстві Покаяння нам служив о. Костянтин Морозов ОFMcap, який також відправляв Євхаристію і проголошував конференції, що спонукали нас серйозно задуматися над питаннями, яке місце в моєму житті займає Ісус, навіщо я живу, ким я є та ін.
І кульмінаційним моментом була св. Меса в санктуарії Матері Божої Бердичівської 20 лютого, після якої наш український вікаріат було урочисто віддано під опіку св. Архангела Михаїла.
Зміцнені духовно та отримавши радість від спільної зустрічі, оскільки так чисельно вдається зібратися не так часто, сестри роз’їхалися до своїх місць служіння.