КИЇВ 26 грундя у головному домі нашого Згромадження на Україні у м. Києві відбулася велика радість, до нас завітали сестри гоноратки з різних спільнот, Ворзеля, Києва – КМЦ, з Бердичева та з Броварів, щоб разом пережити радість РІЗДВА ХРИСТОВОГО.
С. Анна Кліпацька, настоятелька вікаріату на Україні, склала всім сестрам сердечні побажання, після чого, сестри в родинній атмосфері поділились облаткою, розділили радість при святковому обіді, та поспівали різдвяні колядки.
Як же нам не дякувати Господу за дар спільноти!!!
СЛАВА ТОБІ ГОСПОДИ, ЗА ТВОЮ ЛЮБОВ ДО КОЖНОЇ З НАС!!!
Тих, хто має дозвіл входу на внутрішню сторінку, запрошуємо до продовження зустрічі.