
ОЛЕКСАНДРІВКА В задумі осені, 24 сестри зібралося, щоб пройти “очищення” та наново розпочати "пейзаж життя" з Ісусом Христом. Так, як і кожна річ потребує очищення від пилу та бруду, так душа сестри-монахині потребує очищення, щоб віднайти зв’язок з Ісусом, своїм Нареченим.
Щоб час очищення був плідним, Господь послужився братом Костянтином, капуцином. Протягом шести днів, сестри слухали катехез та шукали Господа в тиші свого серця.
Нехай Христос буде прославлений за цей час!
Усіх внутрішніх користувачів інтернет-сторінки запрошуємо до прослуховування катехез з реколекцій у внутрішній закладці "ЦІКАВЕ".