КИЇВ Подякувати Господу за дар священства та попросити про подальшу Божу допомогу в священицькому служінні зібралися разом з неопресвітером отцем Юрієм Сема сестри зі спільноти у Києві
та новички з Бердичева із наставницею. Була присутня на Приміційній Службі також сестра із Севастополя.
Приміційна Служба в каплиці сестер – це дар та благодать для кожного присутнього. У своїй проповіді неопресвітер наголосив, передусім, на тому, що ми всі є грішниками, поганами, яким Христос об’являється і приносить спасіння. Ми повинні з радістю приймати свій хрест та дякувати Богу за все, що отримуємо в нашому щоденному житті, бо за це маємо отримати велику нагороду – вічне життя.
![]() |
| Джерело: Відео |