Дорогі християни та всі люди доброї волі!
“Коли ж прийшла повнота часу, Бог послав свого Сина, який народився від жінки і був під Законом, аби викупити тих, які під Законом, щоб ми одержали усиновлення.” (Гал 4, 4-5)
Нехай Господь обдарує Вас, Ваші родини,Вашу спільноту та Ваших прихожан незліченними благодатями через тайну Різдва Христового,
Нехай радість та тепло Вифлеєму гостить в Вашому серці,
Нехай веселка з Різдвяних колядок лунає навколо Вас.
з молитвою біля вертепу
с. Анна Кліпацька настоятелька Вікаріату
Згромадження Малих Сестер
Непорочного Серця Марії в Україні