flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Понеділок, 03 березня 2025, 07:13
"Скарби всередині нас" – під таким гаслом відбулися реколекції для підлітків у Бердичеві. У них взяли участь 43 учасники, які приїхали з таких міст, як Хмільник, Одеса, Порцелянове, Коростень та Бердичів.
 
04 лют берд підлітки
 
Товаришував нам о. Ігор Шклярук, який не лише підготував цікаві та змістовні конференції, але й створював неймовірно сприятливу атмосферу за допомогою гітари та співу, щоб учасники могли духовно збагачуватися та зростати в чеснотах віри, надії та любові. Отець також організував надзвичайно цікавий брейн-ринг, під час якого можна було дізнатися багато нового та розвинути свою креативність.
 
Не забракло нам і спільної молитви, адорації, Євхаристії, а також можливості шукати відповіді на важливі питання. Цікавою була зустріч із психологом Мариною Савіцькою, яка через різні практичні вправи та спостереження розкривала тему "Любов як прийняття".
 
03 лют берд підлітки
 
Дякую Богові за всі благодаті, сестрам за гостинність і служіння, а кожному учаснику – за творення неймовірно дружньої спільноти.
 
Свідчення учасників:
 
Ірина, Хмільник: Реколекції стали для мене неймовірним і незабутнім досвідом. Особливо сподобалися глибокі та змістовні конференції отця Ігоря та сестри Зити, які змусили мене задуматися над багатьма важливими речами. Ці слова були для мене джерелом натхнення, підтримки та мотивації змінюватися на краще. Окрім духовного збагачення, ці дні подарували мені багато нових знайомств і щирих друзів, з якими ми разом молилися, роздумували, ділилися переживаннями та досвідом. Атмосфера була надзвичайно теплою й дружньою, сповненою Божої любові та благодаті. Ці реколекції стали для мене справжнім часом переосмислення та оновлення. Я винесла багато цінного, що допоможе мені в майбутньому: нові знання, глибше розуміння своєї віри та внутрішній спокій. Щиро вдячна всім організаторам та учасникам за цей чудовий досвід. Сподіваюся, що такі зустрічі ще будуть у моєму житті!
 
05 лют берд підлітки
 
Марія, Хмільник: Реколекції у Бердичеві залишили неймовірні враження! Конференції були цікавими та корисними, адорації стали особливими моментами тиші та довіри, Літургії були наповнені урочистістю та благодаттю. Окреме велике дякую сестрам за їхню теплоту, турботу та справжню християнську гостинність! Дякуємо за смачну їжу та за затишок. Також велика подяка отцю Ігору, який знайшов можливість приїхати та розділити з нами цей час! Ці реколекції залишаться в пам’яті надовго. Вони стали нагодою наповнити серце Божою присутністю.
 
лютий бердичів підлітки
 
Віталік, Війтівці: Ці реколекції були просто супер! Мені все сподобалося, я відпочив морально та духовно, але, на жаль, три (майже) дні – це дуже мало, хотілося б більше. Все було на найвищому рівні: їжа була смачною, програма продуманою та цікавою, організація – бездоганною. Отець Ігор дуже класний, його конференції сильно зачепили. Сестра Зита та Едита також чудові, історії с. Едити страшенно цікаві, а с. Зита дуже добре організувала програму. Все супер, мені сподобалося!
 
IMG 20250223 215043
 
Уляна, Порцелянове: Ці реколекції у Бердичеві – це щось неймовірне! Дуже приємний та комфортний колектив, де кожен знаходить підтримку та розуміння. Душпастирська опіка від добрих і неймовірних отців і сестер наповнює серце миром і радістю. Цікаві духовні науки, натхненні роздуми, спільна молитва та веселі моменти роблять ці дні по-справжньому особливими. Разом із найприємнішими людьми відкриваємо Бога по-новому та наповнюємо душу світлом!
 
01 лютий бердичів підлітки
 
Група з Коростеня: Наша група з парафії бл. Гонората Козьмінського з м. Коростень отримала масу позитивних емоцій від пережитих реколекцій. Ми познайомилися з новими чудовими людьми, наповнилися Словом Божим. Вперше були на нічному чуванні й відчули близьку присутність Христа. Прославляли Бога піснями, відвідували змістовні конференції, які для нас підготували с. Зита та о. Ігор, за що ми їм сердечно вдячні. До нових зустрічей!
 
IMG 20250223 180213 515
 
Група з Одеси: Від імені нашої групи хочу висловити величезну подяку за теплий прийом та незабутнє перебування на реколекціях. Ми справді відчули, що знаходимося в благословенній атмосфері, де кожний момент був наповнений молитвою, роздумами та теплом сердець. Нам особливо запам'яталися не лише глибокі духовні бесіди та настанови, але й маленькі моменти, які зробили цей час особливим. Наприклад, як ми намагалися розібратися з новими для нас піснями, сміючись, коли хтось пропускав слова. Або як ми одна за одною шукали найкраще місце в каплиці для молитви, немов це було місце в першому ряду на концерті. Це був чудовий досвід духовного збагачення й знайомства з новими людьми. Нехай Господь благословить вас за вашу працю та любов до кожного, хто приходить на реколекції!
 
06 лют санктуарій підлітки
 
Софія, Одеса: Хочу сказати велике дякую організаторам цих прекрасних реколекцій. Все було на висоті: веселий вечір, конференції о. Ігоря, похід до санктуарію – і взагалі все було чудово. Хай вас благословить Господь Бог! Чекаємо на нові зустрічі!
 
Нехай чесноти віри, надії та любові будуть фундаментом нашого християнського життя!
 
с. Зита Врона SCM
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити