4 квітня 1940 року, в убогій селянській сім'ї в с. Городківка, Крижопільського району Вінницької області народилася Маруся. Вона була першою із п’ятьох дітей. Батьки мали глибоку віру, яку передали усім своїм дітям. Розповідаючи про себе, с. Марія Анна згадувала, що ще з дитинства любила молитися, бігала до храму на Службу Божу та різні богослужіння. Одночасно не занедбувала науки в школі, допомагала по господарстві, а потім працювала в колгоспі, де завжди сумлінно виконувала свої обов’язки.
Розпізнавши покликання до виключної служби Богові, Марія виїхала до Риги, де 30 березня 1961 року була прийнята до постулату. Працювала санітаркою у лікарні, а вдома навчалася вишивати літургійні речі. До новіціату Марія була прийнята 3 жовтня 1961 року у Ризі і отримала монаше ім’я с. Анна від Обличчя Господнього.
22 серпня 1963 році зложила перші Обітниці.
28 червня 1968 року - довічні Обітниці.
У 1967 році виїхала до Вільнюса, працювала у психіатричній лікарні у дитячому відділенні на зміну з с. Констанцією Мар'яновською. Вільнюський дім був гостинний, відкритий не тільки для сестер, але й для усіх бажаючих відвідати Матір Божу Остробрамську. Окрім державної роботи Сестра Анна працювала над вишиванням і шиттям літургійних речей, які потрібно було досить часто робити в швидкому темпі.
1975 ж року її призначили настоятелькою дому на Гречанах у Хмельницькому, де вона була до 1983 року. Тут сестра була наставницею постулату. Працювала санітаркою у Хмельницькій міській лікарні. Вдома багато часу присвячувала для шиття і вишивання літургійних речей, адже потреба була дуже велика.
Від 1975 до 1978 року с. Анна Чвалюк була радною і раз у місяць їздила на зібрання ради до Риги. У 1973 році була делегаткою на Генеральному Капітулі у Ченстохові.
У 1983 році Сестра повернулася до Вільнюса і надалі вишивала та працювала у лікарні.
20 серпня 1992 року приїхали в Україну і оселилися в Маниківцях.
З 2003 по 2005 рр. жила в Галущинцях. З 2005 по 2007 у Маниківцях.
З 2007 року до дня відходу у вічність проживала у Бердичеві.
1 квітня 2021 р. о 8.30 у Великий Четвер відійшла до дому Отця.
Сьогодні, дорога наша Сестричко, з низьким поклоном дякуємо Тобі за Твою жертовну службу Господу, за витривалість у покликанні до кінця. Заносимо наші молитви до Господи і всіх просимо про молитву у намірі с. Анни Марії, щоб Милосердний Бог дарував їй провини і прийняв у своє Царство.